D-Link DIS-N240-48 DIN sínre szerelhető tápegység 240W 48VDC 90-264V bemenet 47-63 Hz aktív PFC TS-35 7.5 15 UL508 EN61000-6-2 #1
DIS-N240-48
D-Link DIS-N240-48 DIN sínre szerelhető tápegység 240W 48VDC 90-264V bemenet 47-63 Hz aktív PFC TS-35 7.5 15 UL508 EN61000-6-2
D-Link DIS-N240-48 240 W osztályú DIN sínre szerelhető tápegység, 90–264 V bemenet, 48 V DC kimenet, aktív PFC, védelmek, TS-35/7.5 vagy 15 DIA sínre, UL 508, EN61000-6-2, burn-in, méretek 63×113,5×125,2 mm.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás