D-Link DIS-H30-24 ipari tápegység 30W 24VDC állítható kimenet DIN-sínre szerelhető 35mm széles #1
DIS-H30-24
D-Link DIS-H30-24 ipari tápegység 30W 24VDC állítható kimenet DIN-sínre szerelhető 35mm széles
DIS-H30-24 30 W-os ipari tápegység DIN sínre szerelhető, 35 mm széles, DC kimenet állítható, bemenet 85–264 V AC, 47–63 Hz, fekete, üzemelési magasság 0–2000 m, emelkedési idő 50 ms.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás