Zebra ZT61043-T0E01C0Z ZT610 4IN 300DPI USB BT Ethernet RS232 RFID író #1
ZT61043-T0E01C0Z
Zebra ZT61043-T0E01C0Z ZT610 4IN 300DPI USB BT Ethernet RS232 RFID író
Zebra ZT610 4IN címkenyomtató termál transzfer, 300 DPI, max 114 mm media, 104 mm nyomtatási szélesség, 305 mm/s, USB RS232 BT Ethernet, ZPL/ZPLII/XML, 1 GB RAM, 2 GB Flash, RFID író, EU/UK táp, interfész kábel külön.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás