Zebra ZT61042-T0E01C0Z ZT610 termál transzfer 203 dpi média 114 mm nyomtatási szélesség 104 mm 356 mm sec USB RS232 BT LAN RFID ZPL ZPLII XML #1
ZT61042-T0E01C0Z
Zebra ZT61042-T0E01C0Z ZT610 termál transzfer 203 dpi média 114 mm nyomtatási szélesség 104 mm 356 mm sec USB RS232 BT LAN RFID ZPL ZPLII XML
Zebra ZT610 cimkenyomtató 203 dpi, max 114 mm média, 104 mm nyomtatási szélesség, 356 mm/s, USB RS232 BT Ethernet, ZPL/ZPLII/XML emulációk, RFID modul, 1 GB RAM, 2 GB flash.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás