Zebra ZT41142-T5E00C0Z ZT411 203 dpi, max. 104 mm, 356 mm másodpercenként, érintő kijelző, RFID UHF, USB, RS232, BT, Ethernet #1
ZT41142-T5E00C0Z
Zebra ZT41142-T5E00C0Z ZT411 203 dpi, max. 104 mm, 356 mm másodpercenként, érintő kijelző, RFID UHF, USB, RS232, BT, Ethernet
Zebra ZT411 címkenyomtató, 203 dpi, max 114 mm címke szélesség, 104 mm nyomtatási szélesség, 203 mm tekercs átmérő, 356 mm/s, EPL/ZPL/ZPL II, RAM 256 MB, Flash 512 MB, USB (2x), RS232, Bluetooth, Ethernet, érintő kijelző, RFID (UHF, On-Metal).
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás