Zebra ZT51043-T0E0000Z ZT510 300 dpi 114 mm szélesség 254 mm másodpercenként usb bluetooth ethernet #1
ZT51043-T0E0000Z
Zebra ZT51043-T0E0000Z ZT510 300 dpi 114 mm szélesség 254 mm másodpercenként usb bluetooth ethernet
Zebra ZT510 cimkenyomtató termál transzfer, 300 DPI, max 114 mm média szélesség, nyomtatási szélesség max 104 mm, 254 mm/s; USB RS232 Bluetooth és Ethernet, ZPL ZPL II XML emulációk, 512 MB RAM, 2 GB Flash, szürke.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás