Zebra ZT41146-T0E0000Z ZT411 600x600 dpi 114 mm 102 mm per sec USB Ethernet RS232 EPL ZPL ZPLII #1
ZT41146-T0E0000Z
Zebra ZT41146-T0E0000Z ZT411 600x600 dpi 114 mm 102 mm per sec USB Ethernet RS232 EPL ZPL ZPLII
Zebra ZT411 címkenyomtató 600 dpi, max 114 mm címkéhez, 104 mm szélesség, 102 mm/s, USB 2x, RS-232, Ethernet, EPL/ZPL/ZPL II, 256 MB RAM, 512 MB Flash, színes érintő kijelző, valós idejű óra, EU/UK táp.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás