Zebra 01600BK11045 viaszoszalag 1600 450 m 110 mm 25 mm mag #1
01600BK11045
Zebra 01600BK11045 viaszoszalag 1600 450 m 110 mm 25 mm mag
Zebra 1600 wax nyomtatószalag, 110 mm széles, 450 m hosszú, 25 mm belső tok, dobozonként 18 tekercs. Economy változat.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Zebra 3012884-T Z-Perform 1000D fehér öntapadós címke 102x203 mm tekercs 350 db
Zebra 05095ZD25707 gyanta szalag 57 mm x 74 m 12 db dobozban
Zebra 800999-005 Z-Select 2000D fehér 32x57 mm tekercs, tekercsenként 720 címke, csomagban 8640 címke BPA-mentes
Zebra 3007203-T Z-SLCT 2000T 57x76 mm 930 címke tekercsen 12 tekercses doboz
Zebra 3014816-T Z-Select 2000D fehér öntapadós címke 50.8x25.4 mm, tekercs max dia 5.6 cm, 20 tekercs
Zebra 10012717-1K Z-Band Splash karszalag fehér 1" x 10" 350 db