Zebra 880243-025D Z-ULTIMATE 3000T fehér 38x25mm termál transzfer állandó ragasztó 12 darab
Termékleírás
Z-ULTIMATE 3000T fehér címke, poliészter alapanyagból, 38x25 mm, termoszalagos nyomtatáshoz ideális. A csomag 12 címkét tartalmaz és permanens ragasztóval van ellátva.
Az ADH jelölés szerint erős, permanens ragasztóval rendelkezik, így a címkék jól tapadnak számos felületen. A nyomtatáshoz a termál transzfer technológiát ajánljuk, mert a fehér hátlap és a poliészter felület kontrasztos, éles karaktereket ad. A gyártói cikkszám 880243-025D, és a méret 38x25 mm. A készletben 12 címke található, amelyeket egyszerűen fel lehet használni ipari környezetben.
Zebra 3004996 Z-Perform 1000D 5,1 cm x 2,5 cm 5860 tekercsenként 58600 db
Zebra 3006417 Z-Perform 1000T fehér öntapadós címke 127x64 mm belső 76 mm
Zebra 3006324 Z-SLCT 2000T 57x32mm 76mm bevonatos perforált 4 db
Zebra 800273-205 Z-Select 2000T 76,2 x 51 mm öntapadós címke fehér