Zebra 05095BK110D 5095 resin szalag szalaghossz 30m szélesség 110mm doboz 10 db #1
05095BK110D
Zebra 05095BK110D 5095 resin szalag szalaghossz 30m szélesség 110mm doboz 10 db
Zebra 5095 Resin szalag, 110 mm x 30 m, dobozban 10 db, modell 05095BK110D. Strapabíró nyomtatás műanyag felületekre.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Termékleírás
Zebra 3011702 PolyE 3100T 102x51mm fehér öntapadós címke 2590db tekercsen 10360db csomag
Zebra 3007202-T Z-Select 2000T 57x51 mm fehér öntapadós címke 16440 db
Zebra 76059 Z-Select 2000T címke 102x64 mm fehér öntapadós, 8880 db csomag, tekercs 2220 db
Zebra 800132-002 ZipShip 2300 viasz-szalag 57 mm x 74 m 12 db