Startech.com HB30A10AME 10-portos USB 3.0 hub fekete külső tápegységgel
Termékleírás
A tápegység AC típusú, bemeneti feszültség 100 - 240 V, tipikus áramfelvétele körülbelül 65 W, így stabilan képes ellátni a csatlakoztatott eszközöket.
A készülék méretei 55 mm széles, 198 mm mély és 30 mm magas, így kompakt a legtöbb asztali felületen. A csomagolás méretei: szélesség 190 mm, mélység 295 mm, egy darab kerül forgalomba egy csomagban.