Startech.com HB30A4AIB 4 portos USB hub USB 3.2 Gen 1 fekete műanyag
Termékleírás
Szélesség 34,9 mm, mélység 85 mm, magasság 19 mm. Csomagolás mérete 170 mm x 142 mm x 30 mm. Meghibásodások közötti átlagos idő MTBF: 841302 óra.