Startech.com FANBOX12 számítógép-ház ventilátor 12 cm, 2000 rpm, golyóscsapágy, 12 v, 25x120x120 mm, fekete #1
FANBOX12
Startech.com FANBOX12 számítógép-ház ventilátor 12 cm, 2000 rpm, golyóscsapágy, 12 v, 25x120x120 mm, fekete
StarTech.com FANBOX12 12 V-os, 120 mm-es házventilátor golyóscsapágyas, max 2000 RPM, fekete, méretei 120 x 120 x 25 mm. Ideális a számítógép ház hűtésére.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás