Startech.com FAN7X15TX3 ventilátor 7 cm 12 V 3500 RPM fekete 70x70x15 mm
Termékleírás
Startech.com FAN7X15TX3 egy kompakt 7 cm-es számítógép-hűtő ventilátor, amit könnyen beilleszthetsz a legtöbb számítógépházba. Típus: Ventilátor, átmérő: 7 cm, max fordulatszám: 3500 RPM, feszültség: 12 V. Méretei: szélesség 15 mm, mélység 70 mm, magasság 70 mm, színe: fekete.
Hálózatra és elrendezésre való illeszkedés egyszerű, a ventilátor könnyen együttmüködik a legtöbb 12 V-os rendszerrel. A 3500 RPM-es csúcsforgás gyors légáramlást biztosít, miközben a fekete bevonat esztétikusan illeszkedik a legtöbb buildhez. Könnyű telepítés a meglévő CPU hűtő vagy ház belsejében, a csatlakozás is standard, ami megkönnyíti a cserét.
Ez a modell kompatibilis a legtöbb 70x70 mm-es helyével és 15 mm-es vastagságú foglalatokkal hogy széleskörűen beépíthető legyen.
Ha szükséged van rá, ezt a ventilátort könnyen megrendelheted. Házakban, CPU hűtőkben bevált választás a 12 V-os rendszerekben.