Startech.com FAN9X25TX3L 92x92x25 mm csendes hűtőventilátor 1800 RPM 12 V fekete
Termékleírás
StarTech.com FAN9X25TX3L egy 9,2 cm átmérőjű ventilátor, ami 12 V-on működik és maximálisan 1800 RPM-ig forog. Mérete 25 x 92 x 92 mm (szélesség x mélység x magasság), így a hagyományos 92 mm-es házventilátor standardba illeszkedik. A fekete tok és a csendes üzemre kihegyezett dizájn segíti a halkabb gépházat, miközben kielégíti a hűtési igényeket. Ha te is a halkabb működést keresed, ezt a modellt érdemes megnézned.
Méretek és kivitel: szélesség 25 mm, mélység 92 mm, magasság 92 mm (széllesség x mélység x magasság). Fekete színben érkezik, így könnyen illeszkedik a legtöbb konfigurációhoz.
Teljesítmény és zaj: Feszültség 12 V, maximális fordulatszám 1800 RMP. A belső kialakítása stabil légáramot ad, és a működés közben is kifejezetten kulturált marad.
Használat és előnyök: ideális cserére vagy frissítésre olyan rendszerekhez, ahol 92 mm-es házventilátort keresel. A fekete tok és a kompakt kivitel egyszerű beeszerelést tesz lehetővé, és stabil működést biztosít.
Kiváló vlasztás a kompakt rendszerekhez.
Roline 26.21.0077 hűtőventilátor 4 ventilátor szürke
be quiet! BL138 Pure Wings 3 140mm pwm hs 3-pack 1800 rpm 122,6 m3h 2,44 mmH2O csapágy
be quiet! BL072 Light Wings 120mm PWM ARGB 1700 RPM 20,6 dB
Be quiet! BK047 Pure Rock Slim 3 ezüst 100 mm PWM 130 W LGA 1851, 1700; AM4 és AM5
be quiet! BL120 Light Wings LX 120mm PWM ARGB LED 1600 RPM 87.5 CFM 1.34 mmH2O
be quiet! BL093 Silent Wings 4 120mm PWM 1600 RPM 82,74 m3h 1,79 mmH2O FDB fekete
Be quiet! BK039 Pure Rock 3 Black 4x6 mm-es hőcső 120 mm PWM ventilátor
Dell 384-BDCG PowerEdge T550 rendszerhűtő ventilátor
Be quiet! BK036 Dark rock pro 5 2x135 mm PWM ventilátorok
Be quiet! BL097 Silent Wings 4 140mm PWM high-speed
Roline 26.21.0245 hűtőventilátor 2 ventilátor AC acél fekete
be quiet! BW023 Light Loop 360mm White 3x120mm ARGB PWM hub
Startech.com SILVGREASE1 hővezető paszta 1,93 Wmk ezüst
Be Quiet! BL105 Pure Wings 3 120mm PWM 1600 RPM 84,8 m³h 1,45mmH2O