AG Neovo DCD0201100000 DMC-02D Dual-Desktop Holder MAX 24KG VESA 75x75-100x100 15" - 24" fekete #1
DCD0201100000
AG Neovo DCD0201100000 DMC-02D Dual-Desktop Holder MAX 24KG VESA 75x75-100x100 15" - 24" fekete
DMC-02D Dual-Desktop Holder max 24 kg terheléssel, 15–24 hüvelykes kijelzőkhöz, VESA 75 x 75 mm-től 100 x 100 mm-ig kompatibilis, -20°–20° billentés és -20°–20° elforgatás, fekete.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás