AG Neovo VWM0101100000 VWM-01 teherbírás 80 kg 42" - 65" VESA 400x100-400x400 Fekete-Ezüst #1
VWM0101100000
AG Neovo VWM0101100000 VWM-01 teherbírás 80 kg 42" - 65" VESA 400x100-400x400 Fekete-Ezüst
AG Neovo VWM-01 VIDEO-WALL-MOUNT STANDARD fali videófal konzol, 80 kg teherbírás, 42–65 hüvelykes kijelzőkhöz, VESA 400 x 100 mm-től 400 x 400 mm-ig, fekete ezüst színben, mpn VWM0101100000.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Startech.com FPWARTB1M Teljes mozgású fali TV-tartó 22"-55", VESA 100x100-400x400, teherbírás 35 kg, billentés -12°-2°, elforgatás -90°-90°, fekete
Reiner 2749600-512 TimeCard premium transzponder 10 DES 13,56 megahertz IP65 fekete 35x43,4 mm
Assmann DA-90427 duál monitor tartó 2x 35" fekete VESA 75x75-100x100
Assmann DA-90472 kétmonitoros tartó 2x35" mechanikus rugó VESA 75x75-100x100 fehér
Startech.com ARMDUAL duál monitortartó kar 12"-24" 75x75-100x100 mm magasságigazítás -90 - 90
Ergotron 45-478-216 HX fali monitortartó 42" 9-19 kg 75x75-400x400 fehér
Ergotron 31-018-182 fali sín 34" 864x127mm alumínium
Startech.com FPWARTB2 Full motion fali tv tartó konzol 32"-70" VESA 200x100-600x400 -8-5 -90-90 fekete 45 kg
Ergotron 45-630-224 TRACE monitortartó fekete 38" 75x75-100x100 mm
Startech.com ARMPIVOTB monitortartó kar 13"-27" vesa 75x75-100x100 állítható -45° - 45° fekete
Ergotron 45-695-293 LX Pro monitortartó kar asztali, magasságállítás, -70-15°, 34"-os, VESA 75x75-100x100, sötétszürke
Ergotron 45-476-224 HX asztali dupla monitor kar 32"; max teher 15,9 kg; VESA 75x75-400x400; tilt -75 és 75 fok; magasságállítás; fekete
Startech.com 2NS-CPU-WALL-MOUNT fali PC tartó max terhelés 18 kg, szélesség 5-20 cm, méretek 220x239x186 mm
AG Neovo VWM0201100000 VWM-02 videófal-tartó 80 kg 42"-65" 400x400 push-to-open
Ergotron 98-731-293 LX Pro Hosszabbító cső csatlakozó sötétszürke alumínium
Startech.com ARMBARQUAD monitorállvány 13"-27" 8 kg VESA 75x75-100x100 állítható magasság forgás -90-90 billentés -45-45 fekete