Startech.com 27M69-PRIVACY-SCREEN Betekintésvédő fólia 27" 16:9 keret nélküli 62% fényáteresztés 30° #1
27M69-PRIVACY-SCREEN
Startech.com 27M69-PRIVACY-SCREEN Betekintésvédő fólia 27" 16:9 keret nélküli 62% fényáteresztés 30°
27" monitorhoz készült keret nélküli betekintésvédő fólia, 16:9, max 27", fényes vagy matt felülettel. Fényáteresztés 62%, látószöget korlátozza 30°, karcolás- és porálló.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
E.V.I. 01766 Displex privacy safe MacBook Pro 14.2" keret nélküli betekintésvédő fólia 5H ütésálló karcolásálló