Startech.com 135CT-PRIVACY-SCREEN betekintésvédő fólia 13.5" laptop 3:2 60% fényáteresztés 30°
Termékleírás
StarTech.com 135CT-PRIVACY-SCREEN 13,5 hüvelykes laptophoz készült betekintésvédő fólia, amely keret nélküli kialakítással védi a magánszférát. A termék max. kompatibilis képernyőmérete 34,3 cm (13,5"), a méretarány pedig 3:2. Kompatibilis készülékek: Laptop, a fólia típusa pedig keret nélküli betekintésvédő fólia.