Startech.com 238A-PRIVACY-SCREEN monitor betekintésvédő fólia keret nélküli 23.8" 16:9, fényes felület, karcolásálló, 30 fokos betekintési szög #1
238A-PRIVACY-SCREEN
Startech.com 238A-PRIVACY-SCREEN monitor betekintésvédő fólia keret nélküli 23.8" 16:9, fényes felület, karcolásálló, 30 fokos betekintési szög
23.8 inch monitorhoz készült keret nélküli betekintésvédő fólia, 16:9, fényes felület, 65% fényáteresztés, 30° betekintés, karcolásálló, max 60,5 cm, tömeg 500 g.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás