Startech.com 133LB-PRIVACY-SCREEN 13.3" laptop keret nélküli betekintésvédő fólia 75 százalék fényáteresztés 30 fok #1
133LB-PRIVACY-SCREEN
Startech.com 133LB-PRIVACY-SCREEN 13.3" laptop keret nélküli betekintésvédő fólia 75 százalék fényáteresztés 30 fok
13,3" laptophoz készült keret nélküli betekintésvédő fólia, 16:9, 75% fényáterztés, 30° korlátozás, tömeg 90 g. Kompatibilis a legtöbb 13,3" eszközzel.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás