Self positioning TCDP01102IPDSB multimédia állvány IPAD 10.2" tilting stand 8" rise tilting counter stand 8" #1
TCDP01102IPDSB
Self positioning TCDP01102IPDSB multimédia állvány IPAD 10.2" tilting stand 8" rise tilting counter stand 8"
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Apple MDEJ4ZM/A Smart Folio fehér oldalra nyíló tok iPad A16
Leitz 64240089 Ergo állítható magasságú és dőlésszögű laptopállvány sötétszürke 80 százalékban újrahasznosított műanyagból 13"-15"
Self Positioning GLDTABW GlideTab fehér 15" univerzális ragasztóval kompatibilis