Sony FW-75BZ35L Pro BRAVIA reklámtábla 75" 4K HDR Android 24 7 üzem 550 nit #1
FW-75BZ35L
Sony FW-75BZ35L Pro BRAVIA reklámtábla 75" 4K HDR Android 24 7 üzem 550 nit
75 colos PRO BRAVIA LCD kijelző 4K HDR felbontással, 550 nit fényerővel, Android operációs rendszerrel, 24/7 üzleti használatra készen, Wi‑Fi és Ethernet, 4x HDMI, 2x USB, beépített 20 W hangszóróval.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
energy class image
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás