Philips 24E1N1200A/00 monitor 23.8" IPS 120 Hz 1 ms MPRT #1
24E1N1200A/00
Philips 24E1N1200A/00 monitor 23.8" IPS 120 Hz 1 ms MPRT
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Dell 210-BVCP UltraSharp U3226Q 31.5" 4K UHD QD-OLED 0.3 ms Beépített USB-elosztó VESA állítható magasság