Gamber Johnson INF-SG-ZEB-ET4X10 edzett üveg kijelzővédő 10" Zebra kompatibilitás ET40-ET45 9H #1
INF-SG-ZEB-ET4X10
Gamber Johnson INF-SG-ZEB-ET4X10 edzett üveg kijelzővédő 10" Zebra kompatibilitás ET40-ET45 9H
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
E.V.I. 01534 Displex tablet glass 11" iPad Pro 11 Gen 1-4 - iPad Air 4-5 edzett üveg 9H Fényáteresztés 92 Apple