Philips 34M2C6500/00 Evnia 6000 34" QD-OLED 3440x1440 175 Hz 0,03 ms HDR400 Ambiglow #1
34M2C6500/00
Philips 34M2C6500/00 Evnia 6000 34" QD-OLED 3440x1440 175 Hz 0,03 ms HDR400 Ambiglow
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Dell 210-BVKM Pro P2426H 24" fhd 1920x1080 USB 2.0 és 3.2 Gen 1 vesa magasságigazítás fekete