Sony FW-85BZ40L Bravia LCD Pro 85" 4K HDR Android Wi-Fi 650 nit 24-7 #1
FW-85BZ40L
Sony FW-85BZ40L Bravia LCD Pro 85" 4K HDR Android Wi-Fi 650 nit 24-7
85 hüvelykes professzionális BRAVIA LCD 4K kijelző, 650 nit, Deep Black Non-Glare, 24/7 üzem, Android OS, Dolby Vision és HDR10 támogatás, VA panel, Direct-LED, beépített 20 W hangszórók, Wi‑Fi, VESA kompatibilis.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
energy class image
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás