AG Neovo TM23D011E0100 TM23D 23" 1920x1080 HDMI LED #1
TM23D011E0100
AG Neovo TM23D011E0100 TM23D 23" 1920x1080 HDMI LED
AG Neovo TM23D011E0100 23" Full HD monitor, fekete, LED panel. HDMI bemenet, 1920x1080, 100-240 V AC, 50/60 Hz. Méretek: 561x238,5x400 mm.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás