Philips 27M2N8500/00 Evnia 8000 26.5" QD-OLED 2560x1440 0.03ms 360Hz G-Sync FreeSync Premium Pro USB 3.2 Gen 1 VESA #1
27M2N8500/00
Philips 27M2N8500/00 Evnia 8000 26.5" QD-OLED 2560x1440 0.03ms 360Hz G-Sync FreeSync Premium Pro USB 3.2 Gen 1 VESA
Philips Evnia 27M2N8500/00 26,5" QD-OLED, 2560x1440, 360 Hz, 0,03 ms, G-Sync/FreeSync Premium Pro, beépített hangszórók, USB 3.2 Gen 1 hub, VESA, magasságállítás, fehér.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
AOC 27E4U IPS monitor 27" Full HD 4 ms 178 fok mindkét irányban 300 nit HDMI USB hub beépített hangszóró VESA magasságállítás