AG Neovo X19E0011E0100 X-19E 19" 1280x1024 SXGA LED 3 ms 5:4 VESA D-SUB DVI HDMI DP Fekete #1
X19E0011E0100
AG Neovo X19E0011E0100 X-19E 19" 1280x1024 SXGA LED 3 ms 5:4 VESA D-SUB DVI HDMI DP Fekete
AG Neovo X-19E 19", SXGA 1280x1024, LED, 3 ms, 5:4, 170/160°, beépített hangszórók, VESA, fekete. Bemenetek: D-SUB, DVI, HDMI, DP.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Apple MFEX4FD/A Studio Display 27" 5120x2880 5K LED Beépített hangszóró USB-elosztó ezüst