AG Neovo DR2220A1E1000 DR2220 21.5" FHD LED 5 ms 16:9 178 178 beépített hangszóró VESA fehér
Termékleírás
Fehér kivitelben készült, így a legtöbb munkaterülethez illeszkedik és kompakt méretű marad.
Dell 210-BMJB P2425HE IPS LED 23.8" 1920x1080 USB 3.2 Gen1, állítható magasság, VESA, ComfortView, sRGB 99
Dell 210-BMHJ S2425H 23.8" IPS LED 1920x1080 100 Hz 8 ms HDMI 1.4 2x5W beépített hangszóró VESA 100x100 Energy Star