Datalogic PM9600-AR433RB PowerScan PM9600-AR 1D/2D vonalkódolvasó, vezeték nélküli RF 433 MHz, IP65/IP67, Li-ion 3350 mAh, kivehető akkumulátor #1
PM9600-AR433RB
Datalogic PM9600-AR433RB PowerScan PM9600-AR 1D/2D vonalkódolvasó, vezeték nélküli RF 433 MHz, IP65/IP67, Li-ion 3350 mAh, kivehető akkumulátor
Kézi vonalkódolvasó 1D/2D és IP65/IP67 védelem, vezeték nélküli RF kapcsolattal, 150 méteres hatótáv, Li-ion akkumulátorral (3350 mAh), 79×140×198 mm, fekete-sárga kivitel.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás