Assmann DK-SCEC66-0030 Solarcable hosszabbító kábel 3 m 6 mm² MC4 PV DC 1500V 30A Fekete piros #1
DK-SCEC66-0030
Assmann DK-SCEC66-0030 Solarcable hosszabbító kábel 3 m 6 mm² MC4 PV DC 1500V 30A Fekete piros
Assmann SOLARCABLE Extension 3 m hosszú DC kábel 6 mm²-rel, 1500 V DC, 30 A, MC4 csatlakozók, 1 dugó és 1 aljzat, fekete és piros színekben.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás