Triton RAB-UP-350-A4 19" perforált polc 1U 350mm 50kg fekete #1
RAB-UP-350-A4
Triton RAB-UP-350-A4 19" perforált polc 1U 350mm 50kg fekete
Triton 19 hüvelykes perforált polc, 1U, 350 mm, 50 kg terhelhetőség, fekete műanyag kivitel. Perforált felület jobb légáramlást biztosít, a csomagban M6-os kosáranya készlet (8 db) található.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás