Assmann dn-19 tray-1-400-sw tálca 19" fekete 400 mm #1
DN-19 TRAY-1-400-SW
Assmann dn-19 tray-1-400-sw tálca 19" fekete 400 mm
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás