AK-300341-010-S
Assmann AK-300341-010-S USB-C to USB-C kábel 1 m fekete mágneses árnyékolás USB 2.0 0,48 Gbit/s 60W PD
1 m hosszú fekete USB-C–USB-C kábel, USB 2.0, 0,48 Gbit/s, szilikon bevonat, mágneses árnyékolás, 60W Power Delivery.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
Jótállás nélkül
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
1 méteres USB‑C to USB‑C kábel fekete szilikon borítással, USB 2.0 verzióval és legfeljebb 0,48 Gbit/s adatátvitellel, mágneses árnyékolással és 60W Power Delivery támogatással.
A csomagolásban rövid haszálati útmutató található.
APC AP9870 Tápkábel C13-C14 2,5 m fekete 90-250 V 10 A