Startech.com SATAPOWEXT12 SATA tápcsatlakozó meghosszabbító kábel 12" mindkét vég SATA 15-tűs
Termékleírás
Termékjellemzők
A csomagolási méretek 125 mm szélesség, 225 mm mélység és 8 mm magasság, így könnyen elfér a dobozban és a polcon is.