i-tec C31DUAL4K60DP USB-C duál 4K60 és 8K30 DP videó adapter
Termékleírás
Külső mérete 70 mm széles, 60 mm mély és 15 mm magas, a termék fekete színű. A csomagolás típusa doboz, szélessége 180 mm, mélysége 130 mm. A készülék jól passzol meglévő USB-C rendszerekhez és kiterjeszti a munkaállomást.