APC SRT192RMBP Smart-UPS SRT 192 V RM akkumulátor mellékelt elemek száma 1 db RoHS fekete
Termékleírás
Az APC SRT192RMBP egy 192 V feszültségű külső akkumulátor a Smart-UPS SRT családhoz, amely kritikus rendszerek számára biztosít folyamatos energiaellátást. Ez a megoldás hosszú üzemidőt garantál, így a fontos eszközök áramkimaradás esetén is működésben maradnak.
Színe fekete, a kivitel pedig robosztus és masszív, hogy hosszú távon is stabil legyen a helyén. Tömege 91 kg, szélessége 432 mm, magassága 130 mm, mélysége 682 mm. A csomagolás szélessége 600 mm, magassága 420 mm, a mélység 1000 mm, és a teljes csomagolási tömeg 105,5 kg. A RoHS megfelelőséggel tanúsított készülék 0-40 fokC üzemi hőmérséklet-tartományban üzemel, és 0-95% relatív páratartalom mellett is stabilan működik. A tárolási hőmérséklet -15 és 45 fokC között van, a relatív tárolási páratartalom pedig 0-95%.