Assmann DN-19-KEY-4444 Zárókulcs falra szerelt SOHO Pro DN-1019 DN-DVR-1 2 db
Termékleírás
Ez a készlet praktikus tartalék megoldás karbantartásra és eszközcsere esetén.
Egyszerűen cserélhetö, és mindig legyen nálad egy páros kulcs a gyors hozzáférésért.
Gyorsan elérhető megoldás, ha szükség van rá.
Startech.com SCREWNUTM jackscrew standoffs #6-32 to M3 fém
Assmann DN-19 ORG-1-SW Kábelgyűrű
Startech.com CABSCRWSM62B M6x12mm csavar fekete 100 db
APC AP9567 Basic rack PDU 0U 14x NEMA 5-15R 3,6 m 120 V
Vertiv VRA1029 kábel létra tálca elülső adapter készlet porfestett fekete
Gamber Johnson 7160-0859 IKEY NUMPAD BRACKET fekete
Assmann DN-37113 16U falra szerelhető keret 600 x 450 mm IP20 fekete biztonsági kulcs kábelvezetés összeszerelés szükséges
Assmann DN-19 09U-6-6-I-OD falra szerelhető szekrény 579x600x600 mm IP55 szürke 100 kg
Assmann DN-49104-SET falra szerelhető 12U rack 60 kg 19" sínek kábelvezetés biztonsági kulcs IP20 szürke
Startech.com CTK200 PC szerszámkészlet 11 darab
Assmann DN-49202 falra szerelhető 7U rack keret 60 kg teherbírás IP20 kábelvezetés szürke
APC SRVRK1 Easy UPS sínkészlet 19"-os 700 mm mélység