Zyxel XGS2220-30HP L3 PoE 400W 4x10G SFP uplink 2x10G RJ45 uplink
Termékleírás
Rugalmas teljesítmény-költségvetés A PoE modelljei között elérhető a 60 W-ot adó PoE++ (IEEE 802.3bt) és a 30 W-ot biztosító PoE+ (IEEE 802.3at) opció, portonként. A 30HP, 54HP és 54FP modellek 400 W, 600 W és 960 W teljesítménybüdzsét adnak a PoE-eszközök hatékony működtetésére, legyen szó VoIPról, kamerarendszerről vagy a Zyxel WiFi 6/6E AP-portfólió szükségleteiről.