XGS1010-12-ZZ0102F
Unmanaged Zyxel XGS1010-12-ZZ0102F switch, 8x1G RJ-45 + 2x2,5G RJ-45 + 2xSFP+, 66 Gbit/s kapcsolási kapacitás, 16 000 MAC-címtábla bejegyzés, QoS WFQ, auto-MDI/MDIX, Plug-and-Play, desktop vagy falra szerelhető, 12 V bemenet, max 15,61 W.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Hazai jótállás minden termékünkre
Gyors szállítás
Modern fizetési módok
Ügyfélszolgálat: 09:00 - 14:00
Termékleírás
Startech.com POEINJ4G 4-portos Gigabit PoE injektor 802.3af és 802.3at 52 V 120 W