Zyxel POE12-60W-EU0101F POE12-60W 2x RJ-45 60 W PoE 5Gbps IEEE 802.3ab, bt, bz, u 100-240 V #1
POE12-60W-EU0101F
Zyxel POE12-60W-EU0101F POE12-60W 2x RJ-45 60 W PoE 5Gbps IEEE 802.3ab, bt, bz, u 100-240 V
Zyxel POE12-60W PoE++ injector 60 W-os tápot ad át, 2 RJ-45 porttal, 100–240 V bemenettel és 50/60 Hz frekvenciával. Támogatott sebességek 10–5000 Mbit/s, ideális IP kamerákhoz és PoE-s eszközökhöz.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás