ZT51043-T1E0000Z
Zebra ZT51043-T1E0000Z ZT510 címkenyomtató termál transzfer 300 dpi media width 114 mm 254 mm per s Ethernet Bluetooth USB emuláció ZPL ZPLII XML
Zebra ZT510 cimkenyomtató termál transzfer technológiával, 300 DPI, max 114 mm média, 104 mm nyomtatási szélesség, 203 mm tekercsátmérő. Vágóegység és kijelző beépített, USB RS232 Bluetooth és Ethernet, RAM 512 MB, 2 GB flash, szürke. Emulációk: ZPL, ZPL II és XML.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás