Zebra ZT51043-T0EC000Z ZT510 cimkenyomtató 300 dpi max 114 mm média 104 mm szélesség 254 másodpercként USB RS232 BT LAN WiFi ZPL #1
ZT51043-T0EC000Z
Zebra ZT51043-T0EC000Z ZT510 cimkenyomtató 300 dpi max 114 mm média 104 mm szélesség 254 másodpercként USB RS232 BT LAN WiFi ZPL
ZT510 cimkenyomtató ipari termál transzfer, 300 DPI, max 114 mm média, 104 mm nyomtatási szélesség, 203 mm tekercsátmérő. Sebesség 254 mm/s, (305 mm/s). Csatlakozások: Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth, USB, RS232; emulációk: ZPL, ZPLII, XML. RAM 512 MB, Flash 2 GB. Szürke kivitel, modell ZT51043-T0EC000Z.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás