Zebra ZT41142-T2E0000Z ZT411 203 dpi 114 mm címke szélesség 104 mm nyomtatási szélesség 356 mm másodpercenként USB RS232 BT Ethernet vágóegység #1
ZT41142-T2E0000Z
Zebra ZT41142-T2E0000Z ZT411 203 dpi 114 mm címke szélesség 104 mm nyomtatási szélesség 356 mm másodpercenként USB RS232 BT Ethernet vágóegység
ZT411 címkenyomtató, 203 dpi, direkt termál és termál transzfer, max 114 mm címke szélesség, 104 mm nyomtatási szélesség, 356 mm/s, USB, RS232, Bluetooth, Ethernet, vágóegység, érintő kijelző, RTC, RAM 256 MB, Flash 512 MB, tartozék tápkábel EU/UK, opcionális interfész kábel rendelhető.
A teljes leírás megjelenítése
Nincs készleten
3 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás