Zebra 880255-025D Z-Ultimate 3000T 76x25 mm fehér címke tekercs 2580 címke tekercsen dobozban 12 #1
880255-025D
Zebra 880255-025D Z-Ultimate 3000T 76x25 mm fehér címke tekercs 2580 címke tekercsen dobozban 12
Fehér öntapadós címke 76x25 mm, Zebra Z-Ultimate 3000T, dobozban 12 tekercs, tekercsenként 2580 címke (összesen 30960), max. tekercs átmérője 12,7 cm.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Termékleírás
Zebra 3017017 nyomtatószalag 32x25 mm fehér termál transzfer tartós ragasztó mag 25 mm, 2700 címke tekercsenként, 5400 címke csomagban
Seiko 42100651 SLP-MRLB fehér 28x51 mm 1700 db tekercsenként 1 tekercs dobozban
Zebra 800294-605 Z-Perform 1000T 102x152mm öntapadós címke fehér bpa-mentes 475 címke tekercsenként 5700 címke csomagként
Zebra 10012712-3 Z-Band Fun fehér 1" x 10"