Zebra 05095BK11030 5095 resin ribbon fekete 110mm x 300m 6 darab #1
05095BK11030
Zebra 05095BK11030 5095 resin ribbon fekete 110mm x 300m 6 darab
Zebra ZipShip 5095 110 mm x 300 m resin szalag, dobozonként 6 db. 11 cm széles, 300 m hosszú, tartós nyomtatáshoz.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Termékleírás
Zebra 3010055 Z-ULTIMATE 3000T fehér 50.8x9.5 mm TT öntapadós