Zebra 05095BK22045 Szalag 5095 rezin 450 m 22 cm C-25mm doboz 6 db #1
05095BK22045
Zebra 05095BK22045 Szalag 5095 rezin 450 m 22 cm C-25mm doboz 6 db
Zebra 5095 Resin nyomtatószalag 450 m hosszú, 220 mm széles, 25 mm magú, dobozban 6 darab, gyártói kód 05095BK22045.
A teljes leírás megjelenítése
Készleten
2 év garancia
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás