Zebra 01600BK15645 1600 viaszos szalag 156 mm x 450 m 25 mm mag #1
01600BK15645
Zebra 01600BK15645 1600 viaszos szalag 156 mm x 450 m 25 mm mag
Zebra 1600 Wax tekercs, 156 mm széles, 450 m hosszú, 25 mm-es maggal. Dobozonként 18 tekercs. Kompatibilis Zebra 1600 nyomtatókkal.
FOXPOST Csomagautomata
100% Magyar vállalkozás
Termékleírás
Zebra 3012994-T címke tekercs 5x2 cm papír öntapadós belső átmérő 2,54 cm 3234 db
Zebra 10006995-1K Z-Band Direct Wristband fehér 25x279mm termál transzfer Zebra kompatibilitás 200 címkék doboz 1 db karton 6 db